6409 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 300
Sold den 4 juli 2022 -
5074 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 150
Sold den 14 september 2015 -
2046 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 250
Sold den 24 februari 2014
5641 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 100
Sold den 29 april 2013 -
4117 Färglitografier
2 st. Bengt Nordenborg, numrerade, 60x47
Sold: SEK 250
Sold den 3 september 2007 -
7267 Färglitografier
2 st, Bengt Nordenborg, Komposition med kvinnor
Sold: SEK 350
Sold den 28 april 2003